Podcastová komentovaná procházka po uměleckých dílech Musea Kampa

Výstavy Musea Kampa jsou již veřejnosti otevřené, stále však není možné konat komentované prohlídky – proto jsme se rozhodli další díl podcastu využít k prezentaci uměleckých děl v blízkosti musea a na jeho nádvoří. Nahrávku můžete poslouchat z pohodlí domova jako klasický podcast, ještě více ale doporučujeme vyrazit se sluchátky na uších přímo na Kampu a poslechnout si jej přímo na místě, před konkrétními sochami. Aby Vám zvuková stopa mohla sloužit jako osobní kapesní průvodce, připravili jsme pro Vás k podcastu i jednoduchou mapku s fotkami vybraných soch a s přehledem časů, během kterých je o nich v rámci tohoto dílu řeč.

Přejeme Vám příjemný poslech i případnou vydařenou procházku!

„Werichova vila je taková naše celoživotní láska” – O Werichově vile s architektem Markem Tichým

Další díl nepravidelného podcastu Musea Kampa nyní k poslechu!