Léto pro děti

LÉTO PRO DĚTI je tu pro Vás v Museu Kampa už popáté!

Chcete si v létě dopřát chvilku pro sebe a zároveň se nebát o zábavu vašich dětí? Přihlaste děti do speciálního letního programu – příměstského tábora! Zkušení lektoři Musea Kampa se postarají vašim dětem o nabitý program po dva prázdninové týdny vždy od 08:00 do 16:00.

Každý den na Vaše děti čekají nové zážitky. Ať už půjde o seznámení s naším nejslavnějším malířem Františkem Kupkou v Museu Kampa, Janem Werichem ve Werichově vile nebo s uměleckým sklem v letohrádku Portheimka, vždy to bude zábava a kromě povídání se bude také tvořit. V poledne si společně dáme oběd, který je zajištěn v muzejní restauraci a odpoledne pak bude patřit zábavným hrám v parku, kde se děti pořádně vyřádí. V ceně jsou i sladké odměny a veškerý materiál. Neváhejte a přihlaste vaše děti do letního zábavného programu. Těšíme se na vás!

Garantujeme malé skupinky do max. počtu 15 dětí, individuální přístup, kulturní rozvoj Vašich dětí v krásném prostředí Werichovy vily, Sovových mlýnů a barokního letohrádku Portheimka a spoustu zábavy.

Program je vhodný pro děti ve věku od 6 do 13 let.

Kdy: 23. 7. – 27. 7. a 30. 7. – 3. 8. 2018, je možno se hlásit i na jednotlivé dny.

V případě závazného přihlášení na celý týden a platby předem je na výslednou cenu uplatněna sleva 10%.

Cena: 640 Kč/den, v ceně je oběd, malá sladká odměna a nápoj v průběhu celého workshopu.

Program rezervujte na adrese rezervace@museumkampa.cz nebo na telefonním čísle +420 257 286 166 (Každý všední den od 10:00 do 18:00)

Minimální počet pro uskutečnění programu je 5 dětí.

Těšíme se na Vás v Museu Kampa!

25/06/2018

Kurátorská komentovaná prohlídka výstavy Rudolfa Němce

28/6/ od 18.30 hodin