Léto pro děti 2021

Chcete si v létě dopřát chvilku pro sebe a zároveň se nebát o zábavu Vašich dětí? Přihlaste děti do speciálního letního programu – příměstského tábora! Zkušení lektoři Musea Kampa se postarají Vašim dětem o nabitý program po dva prázdninové týdny vždy od 08:00 do 16:00.

Každý den na Vaše děti čekají nové zážitky. Ať už půjde o seznámení s naším nejslavnějším malířem Františkem Kupkou v Museu Kampa, Janem Werichem ve Werichově vile nebo s uměleckým sklem v letohrádku Portheimka, vždy to bude zábava a bude se hlavně tvořit. V poledne si dáme společný oběd, který je pro děti zajištěn, v ceně jsou i sladké odměny a veškerý výtvarný materiál. Neváhejte a přihlašte své děti do letního zábavného programu. Těšíme se na Vás!

Garantujeme malé skupinky do max. počtu 15 dětí, individuální přístup, kulturní rozvoj Vašich dětí v krásném prostředí Werichovy vily, Sovových mlýnů a barokního letohrádku Portheimka a hlavně spoustu zábavy.

Program je vhodný pro děti ve věku od 6 do 12 let.

Kdy:

19.–23. 7. 2021 základna tábora je v Museu Kampa, U Sovových mlýnů 503/2. Praha 1

9.– 13. 8. 2021 základna tábora je v Museu skla Portheimka, Štefánikova 12, Praha 5

Cena: 3 700 Kč, není možné se přihlašovat jen na jednotlivé dny. Nabízíme sourozeneckou slevu – 3 250 Kč/dítě (tzn. 6500 Kč za dva sourozence).

Pro přihlášení piště na lektorskeoddeleni@museumkampa.cz.

Minimální počet přihlášených k uskutečnění akce je 8 dětí. Upozorňujeme, že v návaznosti na vládní opatření může být akce zrušena či upravena její podoba – v takovém případě Vás budeme včas informovat.