Bohové, co přišli mezi nás – Sobotní workshop pro větší děti

, 100/50 Kč

Sobotní dílna pro děti ve věku od 6 do 12 let, kteří mohou přijít v doprovodu rodičů se inspiruje výstavou Vojtěcha Kovaříka s titulem Od linie k hmotě. Jedná se o jednoho z komerčně nejúspěšnějšího českého současného umělce. Jeho obrazy jsou snadno srozumitelné a plné zářivých barev, celá plátna zaplňují velké figury. Ale kdo jsou ti lidé na obrazech? A co dělají? V úvodní části workshopu se pokusíme společně najít odpověď, na tuto otázku: jsou to obyčejní lidé nebo bohové? Nebo snad obojí? A jak se vlastně maluje takový obraz? Podíváme na to, jak může umělec pracovat s linií a hmotou. A nakonec si i sami zkusíme něco namalovat a kdo ví, třeba se jednou někdo z nás také stane slavným umělcem!

Sejdeme se přímo na výstavě Vojtěcha Kovaříka v přízemí. Veškeré pomůcky budou zajištěny.

Vstupenky k dostání na GoOut (zde) nebo na pokladně Musea Kampa.

Komentovaná prohlídka výstavy Husa na Kampě se sběratelem Vladimírem Železným

LÉTO PRO DĚTI 2024

15. – 19. 7. a 12. – 16. 8.