Lektorské oddělení Musea Kampa

Vzbuzuje ve Vás moderní umění mnoho otázek? Nebo naopak máte pocit, že Vám nic neříká? Lektorské oddělení pokračuje ve svém dlouhodobém záměru přibližovat veřejnosti nejen umění vystavené v Museu Kampa, ale moderní umění vůbec.

Návštěva musea rozhodně nemusí být nudnou záležitostí! Každý návštěvník si může vybrat z celé řady doprovodných programů. Pro ty nejmenší a jejich rodiče máme přichystané pravidelné sobotní a pondělní dílny pro celé rodiny, školní skupiny si mohou vybrat ze široké škály animačních programů ke stálé sbírce i krátkodobým výstavám. Dospělý milovník umění jistě ocení pravidelné komentované prohlídky musea či besedy se samotnými umělci.

Přednášky a kurzy

Animační programy a workshopy

Především pro školní skupiny, ale také pro rodiny s dětmi a firemní skupiny máme připraveny tzv. animační programy, které kombinují interaktivní prohlídky s uměleckými workshopy a nabízejí tak zcela netradiční setkání s uměním.

Přednášky a kurzy

Besedy s umělci, přednášky, literární čtení

Široké veřejnosti, ale i náročnějším zájemcům o umění přibližujeme umění prostřednictvím přednášek, autorských besed i odborných seminářů.

komentované prohlídky

Komentované prohlídky

Nechte se provést stálou expozicí či krátkodobou výstavou kurátorem Musea Kampa nebo odborně vyškoleným lektorem. Nabízíme Vám komentované prohlídky pro skupiny na objednávku nebo pravidelné tematické komentované prohlídky, kterých se mohou účastnit i jednotlivci.Hlavní navigace: