Aktuální programy 2017

Večerní dílna pro dospělé s ševcovským mistrem

The Art of Shoes

Museum Kampa Vás srdečně zve na večerní dílnu pro dospělé:
Úterý 12. 9., 18:30

Dílna pro dospělé k výstavě The Art of Shoes Večerní dílna s ševcovským mistrem Erikem Martinem Lawartem

Místa je nutné REZERVOVAT na emailu: rezervace@museumkampa.cz.

Každý z nás je denně obouvá při odchodu z domu, ale kolik o nich vlastně víme? U příležitosti výstavy světově proslulého návrháře obuvi Manolo Blahnika jsme pro Vás připravili speciální večer, na kterém se dozvíte třeba to, jak poznat kvalitu obuvi, jaké existují střihy bot, a jaké boty zvolit k jaké příležitosti. Na večerní dílně pro dospělé Vás s botami seznámí ševcovský mistr Erik Martin Lawart – ukáže Vám, jak si boty správně naleštit i jak si boty zavázat tak, aby se nerozvazovaly! Na úvod proběhne také krátká prohlídka výstavy Manolo Blahnika. Na dílnu je potřeba přijít ve vlastní společenské obuvi, abyste si mohli vše vyzkoušet na vlastní „kůži“.

Cena: 200 Kč / 150 Kč studenti a senioři.

Rezervace nutná na emailu: rezervace@museumkampa.cz

Termín: 12. září od 18:30 hod.

Archiv programů pro děti