Komentované prohlídky Musea Kampa

Příběh loga OF: Prohlídka s Pavlem Šťastným

OF_

 

Termíny:  22. ledna od 15.00 hod.

Srdečně Vás zveme na komentovanou prohlídku výstavy PŘÍBĚH LOGA OBČANSKÉHO FÓRA s autorem loga a výstavy Pavlem Šťastným.

Prohlídka se koná v neděli 22. ledna od 15:00. Vstup je zdarma, místa si rezervujte na emailu: rezervace@museumkampa.cz.

Výstava probíhá v Museu Kampa a v parku na Kampě. Výstava vznikla jako součást projektu MČ Praha 6 „Pocta V. H.“ k nedožitým 80. narozeninám bývalého prezidenta Václava Havla. Mapuje historii od vzniku loga Občanského fóra, přes jeho proměny během 27 let v souvislosti s dějinnými událostmi, až do současnosti.

Výstava se koná pod záštitou starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého.

Výstavu pořádá: Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových, MČ Praha 1, Pavel Šťastný Design, Kavárna Mlýnská, Knihovna Václava Havla Výstava vznikla díky spolupráci s: Městská část Praha 6, Farmářské trhy na Kulaťáku, Art of Cultural Diversities, Blue Ocean, Signpek, Plechárna Design Factory, Paměť národa, Post Bellum


Tradiční komentovaná prohlídka

Termíny: 

Cena prohlídky: 40 Kč/ 60 Kč, rezervace doporučena.

Lektor vás během komentované prohlídky seznámí s jednou z největších a nejucelenějších sbírek Františka Kupky, velkého průkopníka abstraktního umění.

Prohlídka trvá 45 minut.

Cena prohlídky v českém jazyce je 500 Kč  + skupinové vstupné.
Cena prohlídky v AJ, NJ, IT je 700 Kč + skupinové vstupné.

Více informací a rezervace na emailu: lektorskeoddeleni@museumkampa.cz nebo na tel. čísle 257 286 147.Hlavní navigace: