Programy pro firemnní a zájmové skupiny

Co takhle na chvíli odhodit svoji váž(e)nost a rovněž absolvovat některý z našich animačních programů?

Vedle klasických komentovaných prohlídek Musea Kampa Vám nabízíme také účast na interaktivních programech spojených s uměleckými workshopy.

Vhodné jsou jak pro skupinu přátel, tak pro rodinu nebo firemní skupinu. Především firemní skupiny mohou tyto programy využívat v rámci svých team-buildingových akcí. Přizpůsobíme program na míru Vašim zájmům a očekáváním.

Výběr a objednávka programu

Tyto programy najdete také v sekci Školní programy.

Jaký program vybratJaký program vybrat?

Z naší nabídky animačních programů ke stálé expozici Vám doporučujeme následující programy: Pohyb v umění – Abstrakce Františka Kupky, Politicky angažované umění, Ženy v českém umění, nebo český Minimalismus . Sledujte také nabídku programů ke krátkodobým výstavám. Přijďte se do Musea odreagovat od svého nabitého programu a třeba ještě vytvořit vlastní umělecké dílo.

Praktické informacePraktické informace

Každý program trvá 60 – 90 minut, podle Vašich časových možností. Programy si můžete objednat v lektorském oddělení od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin za cenu 1000Kč/skupina, která se připočte ke vstupence do expozic viz aktuální ceník.