Pro muzea a galerie

Museum Kampa nabízí platformu aplikace bezplatně k využití i dalším institucím!

 

Aplikace je naprogramovaná tak, že si do ní může instituce zvolit formu obsahu, jaká jí vyhovuje – text, fotografie, audio průvodce a videa.

Každá instituce má však odlišné potřeby a od těch se odvíjí naprogramování aplikace. Tento tzv. klon aplikace vytvoří programátorská firma během 3 měsíců na základě podkladů dodaných danou institucí v přesně daném formátu. Cena tohoto „klonu“ je minimálně 40 000 Kč.

 

V případě zájmu o další informace nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu lektorskeoddeleni@museumkampa.cz nebo na telefonním čísle +420 257 286 147.“

 

Do Musea Kampa s mobilní aplikaci!
Muzeum ji poskytne zdarma i dalším galeriím a muzeím.

Aplikace

Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových pečuje o rozsáhlé sbírky dvou ikon umění 20. století Františka Kupky a Otto Gutfreunda a o Sbírku středoevropského moderního umění, která hluboce vypovídá o historii tzv. východního bloku. Zároveň pořádá řadu krátkodobých výstav tuzemských i zahraničních umělců.

Teď se můžete seznámit s nejdůležitějšími díly i autory kdekoliv chcete!
Mobilní aplikace Musea Kampa vám poskytne informace o výstavách, akcích, nasměruje vás k nejdůležitějším dílům v expozici, představí jednotlivé autory a poskytne další důležité informace o výstavách.

Texty k autorům připravili Jiří Šetlík a Jiří Machalický, komentáře k vybraným dílům namluvila zpěvačka a herečka Kateřina Winterová. Jakmile si budete jistí, že o Museu Kampa víte dost, můžete otestovat svoje znalosti v kvízu.

Museum Kampa pro iPhone

Museum Kampa pro Android

Play


Aplikace


Hlavní navigace: