8/9/2018 Museum Kampa k narozeninám paní Medy Mládkové

U příležitosti 99. narozenin zakladatelky Musea Kampa paní Medy Mládkové se v sobotu 8. 9. pro veřejnost zdarma otevře expozice Františka Kupky, Otto Gutfreunda a Jiřího Koláře společně s výstavou Rudolfa Němce a zpřístupněna bude i výstava Hommage à Peter Vajda.

Na nádvoří muzea proběhne doprovodný program pro všechny věkové kategorie připravený lektorským oddělením. Stejně tak od 10.00 budete mít možnost každou celou hodinu slyšet výklad ze života paní Mládkové i o její snaze založit muzeum z úst našich lektorů.

V 15:00 pak proběhne slavnostní křest nových pracovních listů pro děti, které pomohou hravou a zábavnou formou nejmladším návštěvníkům zprostředkovat Museum Kampa, Werichovu vilu a v neposlední řadě i nově otevřené Museum skla Portheimka.

Doprovodné programy k oslavám narozenin proběhnou i ve Werichově vile a na Portheimce.

www.werichovavila.cz

wwww.museumportheimka.cz

27/08/2018

26/9/2018 od 18:30 přednáška o královské portrétní fotografii Cecila Beatona